Ihriská nórskeho typu

IHRISKÁ
nórskeho typu

Základné parametre – vlastnosti ihriska

Rozmery - štandardné rozmery 33 x 18m, tieto rozmery je možné meniť na menšie a väčšie, pri zachovaní proporčných pomerov strán.
Povrch ihriska predstavuje umelý trávnatý koberec výšky vlasu 15-60mm, multifunkčný zelený, červený, poprípade modrý.
Výplň koberca tvorí sušený kremičitý piesok ŠH31 pri výške vlasu do 20mm samostatne, pri výške vlasu nad 20 mm je vrstva doplnená o granulát EPDM.
Uchytenie konštrukcie  je tvorené z kotiev z nehrdzavejúcej ocele a celohliníkovej konštrukcie s konzolami z nehrdzavejúcej ocele.
Osvetlenie sa skladá so štyroch 6m vysokých stĺpov v rohoch ihriska a alternatívne aj z dvoch stĺpov v strede ihriska. Z nastaviteľných LED svietidiel (400W)(230W).
Mantinel je tvorený z panelov POLYPLANK (tieto sú vyrobené sú z plastu a drevených vlákien, sivej farby) a hliníkovej konštrukcie s oceľovými nosnými profilmi, dopĺňaným zeleným plastom. Konštrukcia mantinelov je z materiálov s vysokou mierou odolnosti voči korózii a poveternostným vplyvom a nenáročných na údržbu konkrétne hliník a nerez. Elipsovitý tvar stĺpu s vnútornou výstužou pre vyššiu odolnosť. Výška panela po celom obvode je 1m so stĺpmi výšky 3m a viac.  Tieto sú medzi sebou vyplnené  2 metre a viac vysokou sieťou. Táto sieť siaha od hornej hrany mantinelu do výšky 3 metre a viac po celom obvode ihriska. Sú možné alternatívy bez sieti, alebo kombinácie vyplnenia sieťami.
Vybavenie pre futbal sú to samostatne stojace futbalové hliníkové bránky so sieťami, rozmer 4x2m, možná je aj alternatíva 3x2m.
Značenie polí čiarami pre futbal je to umelá tráva bielej farby, stredová čiara, bránková čiara, žltej farby pri volejbale, modrej farby pri basketbale a bielej farby pri tenise.
Iné vybavenie –
Volejbal/nohejbal vybavenie je stĺpmi s puzdrami a volejbalovou sieťou 9,5x1m.
Tenis vybavenie je stĺpmi s puzdrami, tenisová sieť 12,72m x 1,07m, oko 4,5 cm.
Basketbal tvoria 2 ks konštrukcií pre basketbal s doskou, obručou a sieťkou. Basketbalové koše sú umiestnené diagonálne na dlhších stranách ihriska. Stĺpy pre basketbalové koše sú súčasťou mantinelového systému.

ScansisIhriskoCecejovce1

ScansisIhriskoCecejovce2

ScansisIhriskoCecejovce3

MiniatraNorskeIhriska

Dočítate sa viac ....

Bulletin

Návrat na ponuku

Referencie našich športovísksyntetických plôchodpalískpre Vás.

Ihriská nóskeho typu vo videoukážke