Ihriská nórskeho typu

Ide o ihriská, ktoré sa vyznačujú dlhodobou životnosťou, bezpečnosťou, funkčnosťou, kvalitou a estetikou. Aj za predpokladu, že základová stavba, tak aj horná mantinelová stavba musí byť kompaktne spojená.

Ihriská oceľového typu

Kvalita týchto ihrísk je podmienená výberom materiálov, ich kvalitatívnym spracovaním. Zodpovedným výberom výplne mantinelov, kompaktnosťou spojenia základovej a mantinelovej stavby. Montáž je prevedená školenými a skúsenými pracovníkmi.

Hokejbalové ihriská

Sú určené pre široké športové zameranie, pre hokejbal, futbal, volejbal/nohejbal, tenis, basketbal, „hokejkové športy“, hokej, korčuľovanie. Ani hendikepovaní športovci nemajú problém s využitím týchto športovísk.

Ihriská a športoviská, rozšírená ponuka

V ponuke máme aj rôzne variácie ihrísk, bez mantinelu a sieti. So sieťami rôznych výšok. Rôznych povrchov, trávnatých, betónových alebo asfaltových.

Syntetické ľadové plochy Scan ICE®

Produkt Scan ICE® je vhodný pre všetky druhy aktivít ako sú voľné korčuľovanie alebo tréningy/súťaže v ľadovom hokeji pre menšie deti aj tínedžerov, dospelých a seniorov.

Malý zimný štadión MZŠ

Hokejová tréningová hala pre účely rozvoja pohybovej a fyzickej zdatnosti detí, žiakov, študentov, seniorov, športových organizácii, klubov a jednotlivcov.

Hokejová strelnica

Odpalisko - strelný box je určený na nácvik streľby na brankára, alebo terče. Pre rozvoj kvality streľby, jej techniky, presnosti, sily, dynamiky počas pohybu v boxe, alebo statického postoja. Pre rozvoj schopností hráča zvládať puk a narábanie s hokejkou.

Služby pre Vás

Obhliadky a stretnutia. Kalkulácie, projekty a návrhy riešení. Ďalej ponúkame kompletný servis športovísk, náhradné diely, opravy, renovácie a dovybavenie športovísk. Všetko vrátane odbornej podpory.