Hokejbalové ihriská

Hokejbalové ihriská

 

Základné parametre – vlastnosti hokejbalového ihriska

Rozmery - štandardné rozmery 36x18m, tieto rozmery je možné meniť na menšie a väčšie, pri zachovaní proporčných pomerov strán.
Športový povrch – alternatíva 1 – modifikovaný – „obrusný“ asfalt max. AC8 hrúbka 40mm, alternatíva 2  - „metličkovaný“ cestný betón 120mm.
Športový povrch Scan-ICE® - povrch je možné v zimných mesiacoch pokryť syntetickým ľadom Scan-ICE®.
Osvetlenie sa skladá z LED svietidlami 4 x 100W na 4 stĺpoch ktoré sú súčasťou  mantinelového systému , vrátane zemniacich a káblových elektrických rozvodov, rozvádzača, projektu a revízie. Súčasťou osvetlenia nie je  odkop rýh pre uloženie elektrických  a zemniacich káblov v spodnej stavbe  (je to  súčasťou  prác v rámci spodnej  stavby a v nej obsiahnutých stavebných prác na podloží stavby). Súčasťou nie je ani elektrická prípojka. 
Mantinel je tvorený ako kompletný  uzavretý mantinelový systém ihriska s oblúkovite riešenými rohmi ihriska  s výškou mantinelov 1,20m z oceľovej pozinkovanej  konštrukcie  s  výplňou mantinelov s plastovými doskami na hokej z materiálu POLYETYLEN PE-HD  s UV stabilizáciou  a zvýšenou pevnosťou na hokej s hrúbkou 10mm, s bezpečnostnými Al madlami. S rozmermi 36x18m na hokej 1,20m. S dvoma vstupnými bariérovými bráničkami šírky 1,00m a výšky 2,20m a jednou bariérovou dvojkrídlovou bráničkou šírky 2,00m a výšky 2,20m na jednej dlhej strane ihriska. S bránou šírky 2,00m a výšky 1,50m na vyhadzovanie snehu (je umiestnená nad mantinelom, diagonálne od dvojkrídlovej bráničky). S UV stabilizovanými uzlovými  ochrannými sieťami z PP materiálu hrúbky 4mm a veľkosťou oka 45x45 mm osadené nad mantinelom 2,80m do výšky 4,0m nad dolnou hranou mantinelu, okolo celého ihriska. Mantinelový systém je uchytený do (betónového) základu (obvodového betónového pásu) kotvami.
Značenie - čiarovanie na mantineloch bude zrealizované nalepením fólie na mantinel, farba a hrúbka čiar podľa pravidiel hokejbalu, minifutbalu, volejbalu a basketbalu.

Vybavenie pre športy -
- hokejbal, hokej na syntetickom ľade Scan-ICE® - 2ks komplet oceľové bránky na hokejbal a hokej,  rám oceľový profil kruhový /trubka/ Ø 50mm. Rozmery  - výška: 1,20m, šírka: 1,80m, spodná hĺbka: 1,10m, vrchná hĺbka: 0,60m, ukotvenie brán je prevedené malými "kolíkmi" do puzdier v povrchu ihriska. PP siete s veľkosťou oka 45/3mm 
- minifutbal – 2 ks komplet AL bránky pre minifutbal 3,00mx2,00mx1,30m
- volejbal – dva stĺpiky s puzdrami, volejbalová sieť 9,5m x 1m
- basketbal – 2ks vybavenie pre basketbalový board (doska, obruč, sieťka, oceľová konštrukcia), je tvorený dvoma kompletnými basketbalovými setmi, ktoré s osadzujú naprieč ihriskom (sú oproti sebe na kratších stranách ihriska)
- časomiera odnímateľná - na batérie, alebo pripojenie adaptéru 12V do 1A, diaľkové ovládanie a oceľová konštrukcia na jej uchopenie.
- trestná lavica – 0,40m x 2,00m
- hráčska lavica – 2ks 0,40m x 4,00m

Iné vybavenie -
- mobilný domček - pre uskladnenie bránok, náradia pre údržbu a hráčskych pomôcok, dvere min 2,15m x 1,30m

Návrat na ponuku

Referencie našich športovísksyntetických plôchodpalískpre Vás.